A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Шалигинської селищної ради

Громадського обговорення проекту рішення Шалигинської селищної ради «Про  припинення діяльності комунального закладу Шалигинської селищної ради «Сосні

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення громадських консультацій щодо проекту рішення «Про  припинення діяльності комунального закладу Шалигинської селищної ради «Соснівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Теремок» Шосткинського району Сумської області через реорганізацію шляхом приєднання до «Опорного закладу освіти Шалигинської селищної ради «Шалигинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шосткинського району Сумської області»

Рішення про утворення, реорганізацію, ліквідацію чи перепрофілювання (зміну типу) закладу загальної середньої освіти приймає його засновник (засновники) (п.1 ст.32 Закону України «Про повну загальну середню освіту).

Мережа закладів загальної середньої освіти формується відповідно до законодавства з урахуванням соціально-економічної та демографічної ситуації, а також відповідно до культурно-освітніх та інших потреб територіальної громади.

Відповідно до ст. 143 Конституції України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 25, 66 Закону України «Про освіту», керуючись ст. 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту», п.5 Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», з метою залучення громадян до вирішення важливих питань громади, реалізації та захисту їх прав і свобод, забезпечення відкритості і прозорості діяльності органів місцевого самоврядування інформуємо жителів села Соснівка Шалигинської територіальної громади про початок проведення громадських консультацій щодо припинення діяльності комунального закладу Шалигинської селищної ради «Соснівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Теремок» Шосткинського району Сумської області через реорганізацію шляхом приєднання до «Опорного закладу освіти Шалигинської селищної ради «Шалигинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шосткинського району Сумської області».

Мережа закладів загальної середньої освіти формується відповідно до законодавства з урахуванням соціально-економічної та демографічної ситуації, а також відповідно до культурно-освітніх та інших потреб територіальної громади.

Зважаючи на демографічну ситуацію на території Шалигинської громади, враховуючи низьку наповнюваність класів учнями, з метою створення належних умов для здобуття якісної освіти, впровадження STEM-освіти, економічної ефективності функціонування закладів загальної середньої освіти необхідна оптимізація мережі закладів освіти на території Шалигинської територіальної громади.

Однією з причин, що спонукає селищну раду шукати шляхи оптимізації в освіті, є невідповідність субвенції з державного бюджету реальним потребам.

Робоча група здійснила ґрунтовний аналіз відомостей, які стосуються фінансування, мережі класів, груп та кадрового складу педагогічних та непедагогічних працівників,  навантаження педагогів.

На основі аналізу, з урахуванням демографічних показників та можливостей автотранспортного сполучення розроблено пропозиції щодо розвитку спроможної освітньої мережі у Шалигинській селищній територіальній громаді (додається).

Згідно пункту 17 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» в інформаційному повідомленні про проведення електронних консультацій з громадськістю зазначаються:

  1. Найменування органу виконавчої влади, який проводить електронні консультації з громадськістю: Виконавчий комітет Шалигинської селищної ради.
  2. Назва проекту акта або стислий зміст пропозиції щодо реалізації державної політики у відповідній сфері державного і суспільного життя, винесеної на обговорення: Проект рішення «Про  припинення діяльності комунального закладу Шалигинської селищної ради «Соснівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Теремок» Шосткинського району Сумської області через реорганізацію шляхом приєднання до «Опорного закладу освіти Шалигинської селищної ради «Шалигинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шосткинського району Сумської області» (додається).
  3. Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія рішення, яке планується прийняти за результатами електронних консультацій з громадськістю: сім’ї з дітьми Соснівського старостинського округу, працівники комунального закладу Шалигинської селищної ради «Соснівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Теремок» Шосткинського району Сумської області.
  4. Можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін: відсутність 10 та 11 класів; можливе вивільнення або зміна істотних умов праці для окремих працівників комунального закладу Шалигинської селищної ради «Соснівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Теремок» Шосткинського району Сумської області.
  5. Електронна адреса, строк і форма подання пропозицій та зауважень: прийом пропозицій та зауважень повнолітніх жителів Соснівського старостинського округу здійснюється з 27 червня 2022 року по 27  липня 2022 року включно у письмовій формі за особистим підписом із зазначенням ПІБ особи, паспортних даних та контактної інформації заявника в оригіналі за адресою: смт Шалигине, вул. 40 років Перемоги, буд.11 або електронною адресою 41065771@mail.gov.ua.
  6.  Номер телефону, за яким надаються консультації з питання, що винесено на обговорення: 0995043963.
  7. Прізвище, ім’я відповідальної особи: начальник відділу освіти, молоді та спорту Шалигинської селищної ради Абрютін Руслан Володимирович.
  8. Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: звіт про результати консультацій з громадськістю з питань припинення діяльності комунального закладу Шалигинської селищної ради «Соснівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Теремок» Шосткинського району Сумської області через реорганізацію шляхом приєднання до «Опорного закладу освіти Шалигинської селищної ради «Шалигинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шосткинського району Сумської області» довести до відома громадськості шляхом оприлюднення на офіційному веб-сайті Шалигинської територіальної громади та в іншій прийнятний спосіб не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення.

Про припинення діяльності комунального закладу Шалигинської селищної ради «Соснівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Теремок» Шосткинського району Сумської області через реорганізацію шляхом приєднання до «Опорного закладу освіти Шалигинської селищної ради «Шалигинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шосткинського району Сумської області»

Аналітична довідка робочої групи з вивчення питання оптимізації мережі закладів освіти Шалигинської селищної ради «Про перспективи оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти в Шалигинській селищній  територіальній громаді».

Звіт про громадське обговорення проекту рішення Шалигинської селищної ради «Про припинення діяльності комунального закладу Шалигинської селищної ради «Соснівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Теремок» Шосткинського району Сумської області через реорганізацію шляхом приєднання до «Опорного закладу освіти Шалигинської селищної ради «Шалигинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шосткинського району Сумської області»

Вхід для адміністратора