A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ШАЛИГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Новини

"Дія. Цифрова освіта" - онлайн-платформа з цифрової грамотності

            На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 р. № 471, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.

16:14 19.07.2021

Онлайн-вікторина на тему: «80-ліття Акту відновлення Української держави»

З нагоди 25-ї річниці Конституції України, 80-ліття Акту відновлення Української держави управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації спільно з Сумським історичним порталом, Сумською обласною організацією Національної спілки краєзнавців України, членами експертної робочої групи з питань національно-патріотичного виховання запрошує долучитися до онлайн-вікторини на тему: «80-ліття Акту відновлення Української держави».

16:59 24.06.2021

Привітання з Днем матері!

Милі, ніжні, найважливіші мами, відділ освіти, молоді та спорту Шалигинської селищної ради вітає Вас  з Днем матері! Немає нічого сильнішого, ніж материнська любов. Немає нічого важливішого, ніж материнське серце. Немає нічого безціннішого, ніж материнське тепло. Нехай завжди Бог береже світле почуття, що зв’язує душі матері і дитини! Бажаємо, щоб ваші надії виправдалися. Нехай чуйні материнські серця завжди будуть спокійно битися в унісон з радістю, успіхом і гордістю за своїх дітей. Будьте здорові і щасливі, адже ви - наше все!

13:46 09.05.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора