A A A K K K
людям з порушенням зору
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ШАЛИГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Новини

Забіг "Шаную воїнів, біжу за героїв України!"

8 серпня на території озера Чеха в місті Суми буде проведений всеукраїнський забіг з легкої атлетики в пам’ять про загиблих воїнів «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ». Про це було повідомлено під час засідання Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України при Сумській обласній державній адміністрації

09:15 13.08.2021

"Дія. Цифрова освіта" - онлайн-платформа з цифрової грамотності

            На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 р. № 471, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.

16:14 19.07.2021

Онлайн-вікторина на тему: «80-ліття Акту відновлення Української держави»

З нагоди 25-ї річниці Конституції України, 80-ліття Акту відновлення Української держави управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації спільно з Сумським історичним порталом, Сумською обласною організацією Національної спілки краєзнавців України, членами експертної робочої групи з питань національно-патріотичного виховання запрошує долучитися до онлайн-вікторини на тему: «80-ліття Акту відновлення Української держави».

16:59 24.06.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора