A A A K K K
людям з порушенням зору
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ШАЛИГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Новини

З Всеукраїнським Днем дошкілля!

Кожен рік у найромантичнішу пору – закінчення вересня святкується День вихователя і дошкільного працівника! Цим чудовим людям, які виховують наших дітей, навіть сама природа дарує хороводи опалого золотого листя. І в такий чудовий день хочеться побажати Вам такого ж яскравого настрою, нехай ваша праця буде Вам тільки в радість, діточки будуть слухняними, а їх батьки – такими вдячними. Бажаємо терпіння, яке вам так необхідно. Любові, яка допоможе справлятися з самими непосидючими вихованцями. Удачі, яка буде посилати Вам тільки найкращих діточок, і надії на краще. Будьте щасливі!

10:56 26.09.2021

З Днем Державного Прапора України!

   День Державного прапора – це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний гімн і майорить Державний прапор. Бажаємо всім нам бути гідними пам’яті наших попередників, які працею, здоров’ям, а деколи і своїм життям створювали славу і велич Державного прапора країни! Зі святом вас!

08:53 22.08.2021

Нарада з питань запровадження та ефективного використання системи НАССР

  З метою забезпечення закладами освіти вимоги Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» щодо запровадження системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР), 18.08.2021 р. відбулася нарада працівників закладів освіти (директорів, відповідальних за організацію харчування в закладах освіти, керівників груп НАССР, кухарів) Шалигинської селищної ради з представниками Глухівського відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної  медицини Шосткинського Управління Держпродспоживслужби в Сумській області. В ході наради обговорені питання запровадження та ефективного використання системи НАССР при організації харчування дітей,  розглянуті основні вимоги Постанови №305 від 24.03.2021 «Про затвердження норм та порядку харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» та листа Міністерства освіти і науки України від 04.08.2021 №1/9-394  «Про реформування шкільного харчування».

16:15 19.08.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора