A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Шалигинської селищної ради

Відбувся ІІ відкритий турнір на приз селищного голови Шалигинської селищної ради

Дата: 12.04.2019 10:00
Кількість переглядів: 241

На базі опорного закладу освіти Шалигинської селищної ради «Шалигинська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів» 06.04.2019 року відбувся ІІ відкритий турнір на приз селищного голови Шалигинської селищної ради. Взяли участь 5 команд: «Чайка» смт Шалигине; «Дружба» c. Cоснівка, «Кварцит» с.Баничі, Березівська ОТГ, Новослобідська ОТГ.

З привітальними словами до учасників турніру звернулись голова Шалигинської селищної ради Матвієнко Ю.В., начальник відділу освіти, молоді та спорту Абрютін Р.В.

Волейбольні баталії проводились по коловій системі, тож глядачі отримали багато задоволення від виступів волейбольних команд.

У фінальній частині турніру за І – ІІ місце зустрілись  «Чайка» смт Шалигине і «Дружба» c. Cоснівка. За результатом напруженого та емоційного поєдинку команда «Дружба» c. Cоснівка стала переможцем у турнірі, команда «Чайка» зайняла другу сходинку. Команда Березівської ОТГ зайняла ІІІ місце. Усі команди, які посіли призові місця було нагороджено кубками, медалями та дипломами.

Суддівською колегією було визначено найкращих гравців у номінаціях: Костюченко Артем «Дружба» c. Cоснівка, Котов Владислав Новослобідська ОТГ, Неговоренко Микола «Кварцит» с. Баничі, Шакотько Ярослав Березівська ОТГ, Пятигор  Павло «Чайка» смт Шалигине.

Усі кращі гравці команд отримали грамоти та кубки.

Турнір було організовано та проведено за підтримки Шалигинської селищної ради.