A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Шалигинської селищної ради

УВАГА МОЛОДЬ! ГОТОВІ БУДУВАТИ ДЕРЖАВУ?

Дата: 19.04.2019 10:57
Кількість переглядів: 200

Повідомляємо, що з метою активізації молоді у процесах реформування держави Міністерство молоді та спорту України спільно з Українською академією лідерства за підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні вдруге реалізовуватимуть програму особистісного та професійного розвитку «Державотворець».

Метою зазначеної програми є ознайомлення молоді з процесами державотворення, діяльністю органів державної влади, міжнародних організацій, засобів масової інформації, бізнесу та громадського сектору, її залучення до розроблення, ухвалення управлінських рішень.

Програма триватиме з 29 травня по 07 червня 2019 року та складатиметься з трьох основних складових: освітньої, інформаційної та практичної, під час якої відбудуться ознайомчі візити до органів державної влади, міжнародних організацій, засобів масової інформації, приватних компаній та громадських об'єднань.

Для участі в програмі необхідно до 01 травня заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://cutt.ly/8wGol2. Пропонуємо нашій молоді віком від 18 до 25 років розглянути для себе можливість участі в зазначеній програмі.


« повернутися

Вхід для адміністратора