A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Шалигинської селищної ради

Родове дерево.

Дата: 24.02.2020 11:06
Кількість переглядів: 1523

Сім'я сильна, коли над нею дах один. Вивчати історію своєї сім'ї необхідно, саме вона виховує гордість за приналежність до свого роду, свого прізвища, бажання стати такими ж, як пращури. Дитина, яка дізнається про минуле своїх близьких, відчуває себе частиною великого і надійного цілого, вона занурюється в добру і вдячну атмосферу, необхідну для нормального розвитку. У дитинстві починає формуватися почуття відповідальності перед пам'яттю своїх предків. Причому прагнення «не засмутити маму», «не зганьбити своє прізвище, свій рід» є більш ефективним стримуючим початком, ніж будь-які покарання. А батькам вивчення минулого може розповісти про те, які схильності і таланти можуть бути у їхніх дітей, яким шляхом краще їх направити.
          Ось і родини Шалигинської селищної ради з відвертим ентузіазмом 19 лютого взяли участь у конкурсі сімейних дерев-родоводів «Нехай квітує дерево родинне». На розгляд журі було представлено 8 родинних дерев, виготовлених родинами дошкільнят і школярів. Фантазії учасників не було меж. Адже створювати родовідні дерева дітям допомагали їх найближчі люди – мами, тата, бабусі, дідусі. Роботи були представлені в різних жанрах. Історії окремих сімей вражають глибиною досліджуваних поколінь. 
Члени журі  відзначили оригінальність, стиль, глибину родів, цікавість родинних історій, чуттєвість та складність виконання. В ході обговорення кращою роботою було визнано родинне дерево Кравченко Аміни, учениці 3 класу комунального закладу Шалигинської селищної ради «Соснівський навчально – виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Теремок», яка і направиться для участі в обласному етапі.
Цей проект вчить берегти пам’ять про свою родину, знати хто ми і якого роду діти. Ми вдячні дітям та їхнім батькам за активну участь у конкурсі, за якісно проведену пошукову і творчу роботу, за виховання власних дітей у найкращих традиціях українського народу.
Спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Шалигинської селищної ради 
Марина Лук’янова


« повернутися

Вхід для адміністратора