A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Шалигинської селищної ради

Профорієнтаційна робота триває!

Дата: 09.10.2019 11:06
Кількість переглядів: 224

3 жовтня 2019 року фахівець з профорієнтації Глухівської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості провела профорієнтаційний урок «Презентація платформи профорієнтації та розвитку кар’єри «Моя професія консультаційна мережа» для учнів "Опорного закладу освіти Шалигинської селищної ради "Шалигинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів".
Основною метою заходу було – ознайомити учнів з проблемою самовизначення, сформувати реальний погляд на вибір професії з урахуванням власних бажань та інтересів, можливостей та попиту на ринку праці.
Фахівець обговорила з учнями першочергові фактори, що суттєво впливають на вибір професії. Ознайомила школярів із інноваційним «Атласом професій майбутнього з доповненою реальністю», де з професіями можна познайомитися зсередини. Також розповіла як уникнути помилок, які найчастіше допускає молодь під час професійного вибору. 
Окрему увагу було приділено платформі профорієнтації та розвитку кар’єри «Моя професія консультаційна мережа». Крім того, діти дізнались про стан регіонального ринку праці, послуги, які надає служба зайнятості учнівській молоді .
Проводячи такі заходи, маємо надію, що в майбутньому школярі зроблять свідомий крок на шляху до вибору професії.

 « повернутися

Вхід для адміністратора