A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ШАЛИГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

І етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «художнє виконавство» «Співуча веселка»

Дата: 28.02.2019 12:04
Кількість переглядів: 121

26 лютого 2019 року на базі  опорного закладу освіти Шалигинської селищної ради «Шалигинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» пройшов  І етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «художнє виконавство» «Співуча веселка».

 У цьому пісенному конкурсі взяли участь учні опорного закладу освіти Шалигинської селищної ради «Шалигинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», Сварківської філії опорного закладу освіти Шалигинської селищної ради «Шалигинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» та  комунального закладу Шалигинської селищної ради «Соснівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Теремок».

         На розгляд журі конкурсу діти представили естрадний спів, академічний спів, народний спів і джаз-вокал. Діти яскраво продемонстрували свої співочі можливості у виконанні українських пісень і журі було вирішено нагородити переможців І етапу Фестивалю дипломами відділу освіти, молоді та спорту Шалигинської селищної ради, а саме:

вікова група від 7 до 9 років (включно):

  • за зайняте ІІ місце – Шелеміну Єлизавету, ученицю 2 класу опорного закладу освіти Шалигинської селищної ради «Шалигинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»;
  • за зайняте ІІІ місце – Суровицьку Евеліну, ученицю 2 класу опорного закладу освіти Шалигинської селищної ради «Шалигинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»;
  • за зайняте ІІІ місце – Кравченко Аміну, ученицю 2 класу комунального закладу Шалигинської селищної ради «Соснівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Теремок»;
  • за зайняте ІV місце – Волкову Оксану, ученицю 2 класу опорного закладу освіти Шалигинської селищної ради «Шалигинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»;

вікова група від 9 до 12 років (включно):

  • за зайняте ІІ місце – Борову Надію, ученицю 4 класу опорного закладу освіти Шалигинської селищної ради «Шалигинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»;
  • за зайняте ІІ місце – Гуцуляк Кіру, ученицю 3 класу опорного закладу освіти Шалигинської селищної ради «Шалигинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»;
  • за зайняте ІІІ місце – Кислощаєву Юлію, ученицю 5 класу опорного закладу освіти Шалигинської селищної ради «Шалигинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»;
  • за зайняте ІV місце – Cамощенко Софію, ученицю 5 класу опорного закладу освіти Шалигинської селищної ради «Шалигинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»;

 

вікова група від 12 до 15 років (включно):

  • за зайняте І місце – Матюхіну Катерину, ученицю 7 класу опорного закладу освіти Шалигинської селищної ради «Шалигинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»;
  • за зайняте ІІ місце – Дудукову Дарину, ученицю 8 класу  комунального закладу Шалигинської селищної ради «Соснівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Теремок».

На участь у обласному етапі поїде переможець І етапу Матюхіна Катерина.

         Члени журі Фестивалю відзначили гарний рівень підготовки учасників до конкурсу, і наголосили на важливості продовжувати  роботу з підтримки талановитих дітей та учнівської молоді, залучати їх до процесу збереження надбань національної культурної спадщини, широкої пропаганди серед дітей і молоді кращих зразків народної та сучасної української естрадної пісні.

 

Спеціаліст відділу освіти,

молоді та спорту Шалигинської селищної ради

Лук'янова М.В.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора