A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Шалигинської селищної ради

Учні відіграли перший етап Шкільної волейбольної ліги України

Дата: 21.03.2019 14:42
Кількість переглядів: 221

19.03.2019 р. на базі Комунального закладу Шалигинської селищної ради «Соснівський навчально – виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад “Теремок”» пройшов перший етап обласних змагань чемпіонату України з волейболу серед команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти Шалигинської  селищної ради (Шкільна волейбольна ліга України).

Змагання проходили у 2-х вікових категоріях: старша група і середня група. Участь брали лише команди шкіл Шалигинської ОТГ.

У змаганні юнаків старшої вікової групи  і дівчат старшої вікової групи взяли участь 4 команди: Соснівського НВК (юнаки і дівчата) та опорного закладу освіти «Шалигинської ЗОШ» (юнаки і дівчата).

У змаганнях дівчат середньої вікової групи взяли участь команди Соснівського НВК, опорного закладу освіти «Шалигинської ЗОШ» (юнаки і дівчата) та Сварківської філії опорного закладу освіти.

Через малу чисельність учнів у школах сформувати команди для змагань юнаків середньої вікової групи не вдалось. Однак, колись, ми сподіваємося, демографічна ситуація виправиться.

Ці змагання були гарною нагодою для  молодих волейболістів, щоб продемонструвати результати постійних тренувань, і всі вони продемонстрували гарні результати:

Старша вікова група юнаки:

І місце – смт Шалигине.

ІІ місце – с. Соснівка.

Старша вікова група дівчата:

І місце – с. Соснівка.

ІІ місце – смт Шалигине.

Середня вікова група дівчата:

І місце – смт Шалигине.

ІІ місце – с. Сваркове.

ІІІ місце – с. Соснівка.

Бажаємо переможцям здоров’я, спритності і сил для участі в ІІ етапі змагань.

Ми впевнені у вас, і в тому що ваші можливості необмежені.

Використовуйте свій потенціал, і усе у вас вийде!

 

Лельоткін Володимир,

головний спеціаліст відділу освіти,

 молоді та спорту Шалигинської селищної ради« повернутися

Вхід для адміністратора