A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Шалигинської селищної ради

НАШІ ШКОЛЯРІ ПОСІЛИ ІІІ МІСЦЕ У РАЙОННІЙ СПАРТАКІАДІ СЕРЕД ДОПРИЗОВНОЇ МОЛОДІ ГЛУХІВЩИНИ

Дата: 12.04.2019 15:30
Кількість переглядів: 220

У змаганнях районного етапу Всекраїнської спартакіади серед допризовної молоді взяли участь команди Баницького, Суходільського і Березівського навчально-виховних комплексів та наші спортсмени опорного закладу освіти Шалигинської селищної ради «Шалигинської ЗОШ І-ІІІ ступенів».

Програма змагань включала в себе підтягування на перекладині, метання гранати, подолання смуги перешкод, біг на 100 м і 1500 м та стрільбу з пневматичної гвинтівки.

За результатами змагань почесне третє місце у команди з нашої громади, а І місце виборола команда Баницького навчально-виховного комплексу, другими стали спортсмени Березівського НВК.

Переможці нагороджені кубком, медалями та грамотами. Молодці хлопці! Справжні вояки!