A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Шалигинської селищної ради

Онлайн-вікторина "Шевченко і Сумщина"

Дата: 12.03.2021 08:21
Кількість переглядів: 245

З нагоди 207-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації спільно з Сумським історичним порталом (http://history.sumy.ua/), Сумською обласною організацією Національної спілки краєзнавців України, членами експертної робочої групи з питань національно-патріотичного виховання запрошує долучитися до онлайн-вікторини «Шевченко і Сумщина».

Автором вікторини є член Правління творчої спілки «Сумська обласна організація Національної спілки краєзнавців України», співавтор Сумського історичного порталу В’ячеслав Артюх.

Вікторина представляє собою 30 цікавих питань про сторінки життя та творчості Кобзаря, пов’язані із Сумщиною, та є певним анонсом циклу онлайн-вікторин, що в подальшому будуть розміщуватися на Сумському історичному порталі як навчальна програма, за результатами проходження яких учасники отримуватимуть сертифікати, а переможці – пам’ятні призи.

Перші 5 учасників цієї вікторини, які дадуть правильні відповіді на всі питання, отримають грамоти та сувеніри від організаторів.

Вікторина буде відкритою до 16 березня 2021 року включно. Оголошення результатів відбудеться 19 березня 2021 року.

Посилання на вікторину:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdXzc3IVrTZ-IjrCa8bQeSRSWD28-Ke-1CfmhhyHl8GkTv8-Q/viewform


« повернутися

Вхід для адміністратора