A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Шалигинської селищної ради

З Днем Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2023 09:17
Кількість переглядів: 25

Сьогодні, 21 листопада, в Україні відзначається  одне із знакових державних свят – День Гідності та Свободи і 10-та річниця Революції Гідності. 
        У цей день, що є символом творення новітньої історії держави, ми  вшановуємо громадянський подвиг, патріотизм та мужність людей, які виступили на захист демократичних цінностей нашої держави під час Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Ми вшановуємо полеглих сміливців з Небесної сотні і тих, хто мужньо боронить нашу країну у час повномасштабної збройної російської агресії.
        Сильні і незламні, заряджені гідністю і жагою свободи – усі вони є гордістю й прикладом для майбутніх поколінь. А їх вчинки кожного дня нагадують нам, яка справжня ціна гідності та свободи обирати своє майбутнє в Україні.
        У цей величний день бажаємо добробуту й родинної злагоди в домівках, мирного небо над українською землею, єдності у своїх прагненнях, мріях і сподіваннях про сильну і успішну Україну. У цій єдності наша сила і наша майбутня Перемога!
       
        Слава Україні! 


« повернутися

Вхід для адміністратора